Spolupráce/přivýdělek

Nabízím vám nejlepší PRÁCI NA DOMA, co znám, s anglickou firmou BETTERWARE. Pokud hledáte přivýdělek, který je ověřený, osvědčený a funguje a navíc Vás bude bavit, zaregistrujte se ještě dnes. Registrace je nezávazná!!!

 

Vsadila jsem na vychytávky do domácnosti, drogerii a další bezva výrobky této firmy a udělala jsem jen dobře. Ceny výborné , zboží kvalitní,..., takže z toho plyne perfektní odbyt a zákazníků je stále více. Vhodné pro všechny…Při troše píle a trpělivosti můžete mít s Betterware i hlavní příjem!

 

 

Přivýdělek s firmou Betterware je celkem jednoduchý. Nic tím neztratíte, můžete jen získat. Jedná se o prodej produktů z katalogu a hledání a registrování nových prodejců. Registrovaný zákazník pak nakupuje se slevou 23% oproti cenám z katalogu. Stačí se tedy jen u nás zaregistrovat a můžete ZAČÍT.

CO ZÍSKÁM REGISTRACÍ ?


Nákupy se slevou 23% 


Kupujete výrobky se slevou, bez ohledu na velikost objednávky. Objednávat můžete, jak často chcete. Ušetříte tedy na běžných nákupech značnou část nákladů.

 

Zajímavý přivýdělek


S firmou Betterware můžete začít vydělávat hned! Máte dokonce dva způsoby, můžete využít oba najednou a tím docílíte nejlepšího výsledku.

1. prodej z katalogu dalším zákazníků
Můžete si přivydělat prodejem výrobků mezi svými přáteli, v rodině, mezi známými, ... Váš zisk závisí pouze na Vás, komu výrobky nabídnete.

2. doporučovat spolupráci dalším lidem a registrovat je
Využijte možnost získávat od firmy provize ze všech nákupů lidí Vaší sítě. Je to založeno na principu MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte tedy prodávat výrobky, aby jste vydělávali. Jen nabídnete lidem, aby kupovali pro svou spotřebu levněji a budovali síť samospotřebitelů či prodejců. Tímto způsobem si můžete vytvořit tým lidí, kteří budou nakupovat méně nebo více, ale ze všech těchto nákupů máte určité procento pro sebe.
REGISTRACE JE NEZÁVAZNÁ A ZDARMA!!!!

V případě zájmu se můžete hned zaregistrovat nebo  nás kontaktovat , ozveme se Vám zpět. Nikdy na práci nebudete sami, vždy Vám budeme oporou.

PŘIVÝDĚLEK s BETTERWARE - betterware-privydelek.cz